خانه / اخبار / ارزهای دیجیتال می‌توانند دنیای دیجیتال را زیر و رو کنند

ارزهای دیجیتال می‌توانند دنیای دیجیتال را زیر و رو کنند

ارزهای دیجیتال می‌توانند دنیای دیجیتال را زیر و رو کنند

انجمن کمبریج که در زمینه مشاوره در زمینه امور مستمری و موقوفات تخصص دارد، طبق گزارشات با نهادهایی کار می‌کند که مجموعا بالغ بر ۳۰۰ میلیارد دلار خدمات مشاوره داده است و ۳۰ میلیون دلار نیز دارایی تحت مدیریت دارد.

تحلیل‌گران این شرکت چنین نوشتند:

علی‌رغم چالش‌ها، ما بر این باوریم که برای سرمایه‌گذاران بسیار ارزشمند است که امروز با توجه به چشم‌انداز دراز مدت، سرمایه‌گذاری را آغاز کنند. اگر چه این سرمایه‌گذاری‌ها بسیار ریسک‌پذیر هستند، اما برخی از آن‌ها ممکن است دنیای دیجیتال را زیر و رو کنند.

تحلیل‌گران با ارزیابی رکود بازار ارزهای دیجیتال در سال ۲۰۱۸ بر این باورند که چشم‌انداز سرمایه‌گذاری ارزهای دیجیتال به طور کلی نشان دهنده یک صنعت در حال توسعه است نه یک صنعت بی‌ثبات و متزلزل.

این گزارش مستند به سرمایه‌گذاران توصیه می‌کند که تحقیقات کافی را انجام داده و در این زمینه آموزش‌های لازم را کسب کنند و مسیرهای فرعی سرمایه‌گذاری، از کار کردن با سرمایه‌های غیرنقدی شرکت‌های سرمایه‌گذاری تا انجام مستقیم معاملات در را بررسی و واکاوی کنند.

با پیش گرفتن این روند، شرکای سابق گلدمن ساکس (Goldman Sachs)  و بنیان‌گذار بانک تجاری ارز دیجیتال گلکسی دیجیتال مایک نووگراتز (Galaxy Digital Mike Novogratz) اخیرا پیش‌بینی کرده‌اند که صنعت ارز دیجیتال آماده پذیرش تغییر ساختاری از حالت فردی به نهادی است.

همان‌طور که گزارش شده است، کمک هزینه مالی ۳۰ میلیارد دلاری دانشگاه معتبر آمریکایی ییل که توسط سرمایه‌گذار سخت‌کوش و مصمم، دیوید اف سوانسن (David F. Swensen) مدیریت می‌شود؛ همان کسی است که به جمع‌آوری ۴۰۰ میلیون دلار برای یک صندوق جدید مرتبط به ارز دیجیتال در ماه اکتبر کمک کرد.

درباره‌ی CryptoAdmin

همچنین ببینید

پرش بعدی بیت کوین 6000 دلار

پرش بعدی بیت کوین 6000 دلار

طبق گزارش CNBC، برایان کلی بنیانگذار و مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری در زمینه ارز دیجیتال …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *