خانه / اخبار / ارسال بیتکوین توسط کاربران توییتر

ارسال بیتکوین توسط کاربران توییتر

ارسال بیتکوین توسط کاربران توییتر

کاربران توییتر می‌توانند در صورتی که از توییت منتشر شده‌ای خوششان آمده باشد، مبلغ بسیار کوچکی بیت کوین را به‌ عنوان پاداش برای شخص توییت کننده ارسال کنند.

اپلیکیشن  (Tippin)   به‌ عنوان یک افزونه جدید در مرورگر کروم راه‌اندازی شده و فعلا برای کاربران این مرورگر فعال است. این اپلیکیشن به افراد امکان ارسال پرداخت‌های بیت‌کوینی روی شبکه Lightning را می‌دهد. این شبکه یک مسیر سریع و ارزان برای ارسال و دریافت بیت‌کوین محسوب می‌شود.

شبکه Lightning راهی برای تبدیل و انجام نقل و انتقالات بیت‌ کوین در مقیاسی وسیع و قابل کنترل است. با اینکه این شبکه برای رسیدگی به پرداخت‌های بیت‌ کوین راه‌اندازی شده اما قابلیت توسعه و استفاده از آن برای انجام پرداخت با دیگر ارزهای رمزنگاری‌شده را نیز دارد.

زمانی که افراد این افزونه را فعال کنند، لوگوی Lightning داخل هر توییت و کنار کلمه «لایک» و «بازتوییت» ظاهر می‌شود.

این اپلیکیشن بر مبنای یکی از ایده‌ها و نکات اصلی مربوط به فروش بیت‌ کوین است: ارسال پرداخت‌های جزئی به دیگر افراد.

سرجیو آبریل مهندس اپلیکیشن تیپین با اشاره به کاربرپسند بودن این سرویس می‌گوید: «به نظر من این اپلیکیشن از طریق شبکه Lightning به محبوبیت فوق‌العاده‌ای دست پیدا می‌کند. این اولین باری است که ما می‌توانیم بدون هیچ هزینه‌ای و بسیار سریع، ارسال مقادیر کوچک و جزئی را انجام دهیم»

تنها چیزی که افرد برای استفاده از تیپین نیاز دارند یک حساب توییتر است. به گفته آبریل استارت راه‌اندازی این اپلیکیشن چند ماه پیش و به‌ عنوان یک پروژه جانبی شخصی شروع شد تا فهم و درک او را نسبت به شبکه Lightning بالا ببرد اما کم‌کم این پروژه شروع به بزرگ شدن کرد.

البته آبریل طرح و برنامه‌های دیگری هم برای آینده تیپین در نظر دارد و قصد دارد تا دیگر پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی را هم پوشش دهد.

درباره‌ی CryptoAdmin

همچنین ببینید

پرش بعدی بیت کوین 6000 دلار

پرش بعدی بیت کوین 6000 دلار

طبق گزارش CNBC، برایان کلی بنیانگذار و مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری در زمینه ارز دیجیتال …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *