خانه / اخبار / در پنج سال آینده، فقط مجرمان از ارزهای فیات استفاده خواهند کرد

در پنج سال آینده، فقط مجرمان از ارزهای فیات استفاده خواهند کرد

تیم دراپر (Tim Draper)، یکی از حامیان بیت کوین (BTC) و سرمایه‌گذاران میلیاردر، گفت است که از آنجایی که ارزهای دیجیتال به گسترش جهانی دست پیدا خواهند کرد، در پنج سال آینده، فقط مجرمان از ارزهای فیات استفاده خواهند کرد.

 

وی، این گفته‌ها را در مصاحبه‌ای با فاکس بیزینس (Fox Business)، شبکه‌ی اخبار مالی آمریکا، در تاریخ ۱۸ام فوریه (۲۹ام بهمن‌ماه) اذعان داشت.

 

دراپر به‌منظور تصریح بیانه‌های پیشین خود مبنی بر منسوخ و خنده‌دار شدن ارزهای فیات در پنج سال آینده، گفت که تنها مجرمان خواهند بود که همچنان از پول نقد استفاده خواهند کرد زیرا خلاف‌کارانی که از ارزهای دیجیتال استفاده می‌کنند، با استفاده از بلاک چین رهگیری خواهند شد.

وی اظهار داشت:

این مجرمان هستند که تمایل خواهند داشت به فعالیت با پول نقد ادامه دهند زیرا هرکسی که سعی کند از بیت کوین استفاده کند، رهگیری خواهد شد و به دام خواهد افتاد.

 

در ماه آگوست ۲۰۱۸، یکی از نمایندگان اداره‌ی مبارزه با مواد مخدر در آمریکا، چنین اذعان داشت که از آنجا که بلاک چین بستر شناسایی مجرمان را فراهم می‌کند، ترجیح می‌دهد که مردم همچنان از ارزهای دیجیتال استفاده کنند.

 

وی در ادامه‌ی صحبت‌های خود به این نکته اشاره کرد که به اعتقاد او، امنیت سرمایه‌هایش در بانک از امنیت سرمایه‌هایش در بازار بیت کوین کمتر است. او در ادامه گفت:

بانکی که در آن پس‌انداز کرده‌ام، همواره در معرض خطر هک قرار دارد.

وی همچنین اظهار کرد که تاکنون، هیچ‌کس نتوانسته است بلاک چین بیت کوین را هک کند.

به گفته‌ی او، بیت کوین نسبت به دلار از امنیت بیشتری برخوردار است. علاوه بر آن، وی عمل نقد کردن بیت کوین را با مبادله‌ی طلا با پول صدفی مقایسه کرد و اظهار داشت که برگشت به زمان‌های قدیم منطقی به نظر نمی‌رسد زیرا آینده به بیت کوین و دیگر ارزهای دیجیتال مربوط می‌شود.

هنگامی‌که از وی در مورد میزان دارایی خود در حوزه‌ی ارزهای دیجیتال سؤال شد، خیلی کوتاه پاسخ داد و گفت:

خیلی زیاد

تیم دراپر: در پنج سال آینده، فقط مجرمان از ارزهای فیات استفاده خواهند کرد

درباره‌ی CryptoAdmin

همچنین ببینید

پرش بعدی بیت کوین 6000 دلار

پرش بعدی بیت کوین 6000 دلار

طبق گزارش CNBC، برایان کلی بنیانگذار و مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری در زمینه ارز دیجیتال …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *