خانه / اخبار / پرداخت هزینه های روزانه با بیت کوین

پرداخت هزینه های روزانه با بیت کوین

جک دورسی  ( jack dorsey  ) مدیرعامل توییتر و اسکوئر، در پادکست  که روز ۴ مارس (۱۳ اسفند) منتشر شد، اظهار داشت که طی یک هفته ۱۰ هزار دلار با بیت کوین خرج کرده است.

در این پادکست دورسی درباره آشنایی‌اش با بیت کوین توضیح داد و مشابهت‌های بین توییتر و بیت کوین را از دیدگاهش بیان کرد.

او با اشاره به حرکت «اسپیکینگ ست ستردی» (Stacking Sat Saturday) که یک روند شکل گرفته برای خرید کردن به میزان ۲۵ دلار در هر هفته با بیت کوین برای نشان دادن پذیرش فزاینده این ارز دیجیتال است، اظهار داشت:

من این حرکت را در توییتر دیدم و می‌خواستم که در آن شرکت کنم، اما من پیش‌تر محدودیت این روند را در کش‌اپ (برنامه پرداخت با بیت کوین) شکسته‌ام. دیگر نمی‌توانم بیشتر از این خرید کنم.

هرچند دورسی مبلغ دقیق را اعلام نکرد، اما حداکثر میزان قابل خرید با بیت کوین در برنامه کش‌اپ اسکوئر در حال حاضر ۱۰ هزار دلار است. او در ادامه عنوان داشت که شاید هفته بعدی و با بازنشانی مجدد محدودیت هفتگی به این حرکت بپیوندد.

جک دورسی به خاطر عقایدش درباره ارز بومی اینترنت بودن بیت کوین، این روزها شناخته می‌شود. دورسی در مصاحبه‌ای با جو روگان در ماه گذشته اذعان داشت که بیت کوین چیزی است که در اینترنت متولد شده، در بستر اینترنت توسعه یافته، بر روی اینترنت آزمایش شده و از آن برگرفته شده است.

اظهارات دورسی در پادکست مهر تایید دوباره‌ای بر گفته‌های وی در اواسط ماه می سال گذشته بود که ارزها مجازی را آینده‌ی ابزارهای مشروع پرداخت جهانی دانسته بود.

در ماه فوریه، دورسی این مسئله را آشکار کرد که تنها ارز دیجیتالی که نگهداری می‌کند، بیت کوین است. هنگامی که از وی درباره خصوصیاتی از بیت کوین که بیش از همه وی را به وجود می‌آورد سوال شد، این چهره‌ تاثیرگذار بار دیگر به پتانسیل این ارز دیجیتال برای تبدیل شدن به ارز جهانی اشاره کرد.

بر اساس گزارش کریپتولند (cryptooland)، یوگنی کاسپرسکی، مدیرعامل شرکت امنیت سایبری کسپرسکی اعلام کرد که به عقیده او در آینده (که می‌تواند ۱۰۰ سال بعد باشد)، جهان تحت یک دولت واحد مدیریت خواهد شد و یک ارز دیجیتال واحد برای آن وجود خواهد داشت.

کاسپرسکی همچنین استدلال کرد که ارزهای دیجیتال ایده فوق‌العاده‌ای هستند، اما جهان هنوز آمادگی پذیرش آن‌ها را ندارد.

درباره‌ی CryptoAdmin

همچنین ببینید

پرش بعدی بیت کوین 6000 دلار

پرش بعدی بیت کوین 6000 دلار

طبق گزارش CNBC، برایان کلی بنیانگذار و مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری در زمینه ارز دیجیتال …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *