خانه / اخبار / پرش بعدی بیت کوین 6000 دلار

پرش بعدی بیت کوین 6000 دلار

طبق گزارش CNBC، برایان کلی بنیانگذار و مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری در زمینه ارز دیجیتال به نام BKCM LLC گفت، هدف بعدی بیت کوین قیمت 6000 دلار خواهد بود.

برایان کلی در یک مصاحبه در برنامه فیوچر نَو از CNBC بیان کرد، “احتمال دارد هدف معقول بیت کوین، رسیدن به حوالی قیمت 6000 دلار باشد.” بیانیه برایان کلی در پی افزایش قیمت در شب گذشته، زمانی که ارز پیشرو بازار 15 درصد صعود و برای اولین بار از نوامبر سال گذشته قیمت 5000 دلار را شکست، ارائه شد. کِلی پیشنهاد کرد که بازار ارز دیجیتال در حال یافتن سطح کف خود است:

تمام نشانه هایی که در اختیار داریم، چه ابتدایی، تخصصی و یا تحلیل هایی که انجام می دهیم، همه نشان می دهند که ممکن است در فرآیند شکل گیری کف بازار قرار گرفته باشیم. مسئله ی جالب در مورد حرکت اخیر بازار، این است که آن، در زمان وقوع اصلاح و پیشرفت مبانی بازار روی داده است و احساسات نهادهای سرمایه گذاری را بهتر می کند.

علاوه بر این، کلی بر این باور بود که نهادهای سرمایه گذاری یکی از محرکان اصلی این افزایش قیمت هستند. وی می گوید:

حتی افراد با سرمایه خالص هنگفت و شرکت های مشاوره مدیریت سرمایه خصوصی (family offices) در حال توجه جدی به بازار هستند. چندین شرکت کارگزاری بزرگ وجود دارند که در حال اجرای برخی راه حل های نظارتی می باشند. بنابراین در پشت پرده، یک کوشش واقعی وجود دارد.

با توجه به گزارش CNBC این افزایش قیمت، موجب خرید 20000 بیت کوین یا 0.11 درصد از کل موجودی آن (تعداد 17620525 بیت کوین) در صرافی های متعدد شد.

در ماه فوریه، کِلی در یک مصاحبه گفت که ارزش بیت کوین تا 50 درصد کم شده است. وی افزود اگر بیت کوین برای مدت کوتاهی به قیمت 1500 دلار برسد باعث تعجب وی نخواهد شد.

ماه گذشته آرتر هایز، مدیر عامل پلتفرم تجاری ارز دیجیتال بیت مِکس، پیش بینی کرد، امسال بیت کوین به قیمت 10000 دلار بازمی‌گردد. طبق گفته ی هایز، فرآیند بهبود بازار در اویل سه ماهه ی چهارم 2019 شروع خواهد شد:

ریزش بازار در سال 2019 شدید خواهد بود، اما قیمت 10000 دلار را دوباره به چنگ خواهد آورد. این یک مانع روانی بسیار مهم است. قیمت 20000 دلار برای بیت کوین نقطه ی بهبود نهایی است. اگرچه 11 ماه طول کشید تا قیمت از 1000 دلار به 10000 دلار برسد اما در کمتر از یک ماه قیمت از 10000 دلار به 20000 دلار و مجدد به 10000 برگشت.

بر اساس گزارش کریپتولند (cryptooland) با توجه به داده های موجود ، در زمان نگارش این مقاله، بیت کوین با قیمت حدود 5000 دلار در حال معامله است.

درباره‌ی CryptoAdmin

همچنین ببینید

صعود بیت‌کوین به ۱۵۰ هزار دلار تا چهار دیگر

صعود بیت‌کوین به ۱۵۰ هزار دلار تا چهار سال آینده

جاش ریجر(Josh Rager) یک تحلیل‌گر و سرمایه‌گذار صنعت رمزارزی اخیرا با انتشار یک پست توییتری …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *