خانه / اخبار / پشتیبانی کوین‌بیس از استلار

پشتیبانی کوین‌بیس از استلار

صرافی آمریکایی کوین بیس پرو (Coinbase Pro)، از ارز دیجیتال استلار لومنز (XLM) پشتیبانی خواهد کرد.این صرافی  اکنون، حدود ۱۲ ساعت پیش از فعال کردن دسترسی کامل به خدمات تجاری (full trading)، سپرده از نوع ارز دیجیتال استلار (XLM) را خواهد پذیرفت.

کوین بیس اشاره می‌کند که پس از ایجاد عرضه‌ی کافی از ارز دیجیتال استلار، امکان انجام معامله به صورت جفت ارزهای معاملاتی دلار آمریکا، یورو و بیت کوین (BTC) را در طی چند مرحله فراهم خواهد کرد.

معامله‌ی استلار پیش از دسترسی کامل به خدمات تجاری از جمله سفارش محدود (Limit order)، سفارش به قیمت بازار (Market order) و سفارش توقف (Stop order)، در طی سه مرحله انجام خواهد شد. این مراحل شامل «transfer-only» ،«post-only» و «limit-only» می‌شوند.

این سه مرحله به کاربران به ترتیب، امکان انتقال ارز دیجیتال استلار به حساب‌های کوین بیس پرو، ارسال و تطبیق سفارشات محدود را می‌دهند. معامله‌ی استلار ابتدا برای مشتریان حوزه اختیارات پشتیبانی شده از سوی کوین بیس، به جز ایالت نیویورک، امکان پذیر خواهد بود.

کوین بیس ممکن است بعدها، حوزه اختیارات دیگری را نیز به اختیارات خود بیفزاید. ماه گذشته، کوین بیس پرو پشتیبانی از ارز دیجیتال ریپل را به خدمات خود افزود و اخیراً نیز از ارز دیجیتال اتریوم کلاسیک (ETC)، توکن بت (BAT) یا همان بیسیک اتنشن توکن و آلت کوین زی کش حریم خصوصی محور (ZEC)، پشتیبانی به عمل آورد.

توکن‌ها
بر اساس گزارش کریپتولند (cryptooland)در گذشته، این توکن‌ها پیش از پشتیبانی شدن از سوی کوین بیس و برنامه‌های اندروید و آی‌او‌اس این صرافی، به فهرست ارزهای دیجیتال پشتیبانی شده‌ی صرافی کوین بیس پرو اضافه شدند. جامعه‌ی ارزهای دیجیتال مدت زیادی بود که انتظار اضافه شدن ارز دیجیتال ریپل (XRP) را می‌کشیدند.

این رمزارز، به سرعت به اخبار مربوط به قرار گرفتن در فهرست صرافی کوین بیس پرو واکنش نشان داد و به یکی از بزرگ‌ترین برنده‌ها در آن زمان تبدیل شد. با این حال، طبق گزارشی از سوی شرکت تحقیقاتی بلاک چین دیار (Diar)، ارز دیجیتال ریپل برای قرار گرفتن در فهرست این پلتفرم، یکی از ملزومات این صرافی را زیر پا می‌گذارد.

دارایی دیجیتال

کوین بیس در چارچوب دارایی دیجیتال خود، تصریح می‌کند که سهام مالکیت (به صورت توکن) در دست گروه، سهام اقلیت است، در حالی که طبق گفته‌های دیار، ریپل حدود ۶۰ درصد از عرضه را در حساب امانی (escrow) نگه می‌دارد و قرار است که طبق برنامه‌ی خاصی عرضه شوند.

درباره‌ی CryptoAdmin

همچنین ببینید

پرش بعدی بیت کوین 6000 دلار

پرش بعدی بیت کوین 6000 دلار

طبق گزارش CNBC، برایان کلی بنیانگذار و مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری در زمینه ارز دیجیتال …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *